logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

У ТЕРНОПОЛІ КОРОНАВІРУСУ НЕМАЄ. МЕДИКИ ГОТОВІ НАДАВАТИ ДОПОМОГУ

В Тернополі жодного випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано. Епідеміологи моніторять епідемічну ситуацію, визначено алгоритм лабораторної діагностики у випадку, якщо буде підозра на коронавірус. Ось номер цілодобової гарячої лінії: 098 441 59 81. Телефонуйте, будь ласка, якщо Вам потрібна консультація, у Вас виникли підозри щодо цього захворювання.
Наші медичні працівники готові до виявлення, ізоляції та ведення випадків, відстеження контактів й запобігання подальшому поширенню вірусу. У лікарнях має бути медичні засоби, необхідні для пацієнтів, а також налагодили систему епідемічних оповіщень.
Я закликаю Вас не панікувати, однак за перших симптомів: гарячки, кашлю, ускладненого дихання, не зволікайте, обов’язково звертайтеся до медиків! І, звичайно ж, пам’ятайте про звичайні заходи безпеки: гігієна рук, під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, уникайте тих, хто має гарячку та кашель, не їжте сирих або недостатньо оброблених продуктів тваринного походження.
На фото - демонстрація респіратора і протичумного костюма, які убезпечать медичний персонал від вірусу.