logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

17 вересня - День безпеки пацієнтів

Щорічно 17 вересня світова спільнота відзначає День безпеки пацієнтів. Цього року його гасло - «Ліки без шкоди».
Ми, в свою чергу, вкотре застерігаємо від самостійного призначення собі тих чи інших препаратів. Пам’ятайте - кожен з них має свої покази та протипокази, дозування, індивідуальне для кожного, сумісність або несумісність з іншими медикаментами. Особливо небезпечне необґрунтоване використання антибіотиків, адже це може призвести до розвитку антибіотикорезистентності - стійкість бактерій до препаратів, які повинні їх знищити.
Нагадаємо, з серпня в Україні запровадили електронні рецепти на антибіотики. З листопада за е-рецептами в аптеках почнуть відпускати наркотичні лікарські засоби. Наступний крок – впровадження е-рецепта на всі рецептурні препарати – очікується в 2023 році.
Тож, якщо ви відчуваєте, що зі здоров’ям щось не те – зверніться до лікаря. Фахівець вас огляне, при потребі – призначить ті чи інші обстеження, встановить правильний діагноз та надасть рекомендації щодо лікування. Нагадаємо, ви завжди можете звернутися у Тернопільську комунальну міську лікарню №2. Наші фахівці зроблять все можливе, аби ви почувалися ліпше!