logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

У Тернопільській комунальній міській лікарні №2 надають 22 пакети медпослуг, законтрактованих з НСЗУ

22 пакети медичних послуг, за якими укладені договори з Національною службою здоров’я України, надають у Тернопільській комунальній міській лікарні №2. Про це в ефірі студії «Файне місто» розповіла заступниця директора нашого медзакладу Тетяна Пискливець. Зазначимо, у 2020 році таких пакетів було 18, у 2021 — 19.
Серед нових - надання допомоги у надзвичайних ситуаціях. «Це такий пакет, який дозволяє нам надати допомогу великій кількості населення. Для цього в нас має бути сформований певний об'єм медикаментів і виробів медичного призначення, так званий резерв, який є недоторканий. І у випадку, якщо стається надзвичайна ситуація, наш заклад повністю готовий надати цю медичну допомогу», - зазначила Тетяна Пискливець.
Також із нових - реабілітаційна допомога в амбулаторних умовах та в умовах стаціонару, які раніше йшли одним пакетом. Для стаціонарної реабілітаційної допомоги в лікарні розгорнули відділення на 20 ліжок. Ще один пакет, якого не було раніше - паліативна допомога. Крім того, цього року повернувся пакет, який передбачає стоматологічну допомогу в амбулаторних умовах.
Щодо пріоритетних пакетів, то їх теж є декілька. Це надання допомоги при пологах, допомога новонародженим у складних неонатальних випадках, ендоскопічні маніпуляції, надання допомоги при інфарктах та при інсультах.