logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Привітання міського голови Тернополя Сергія Надала з Днем медичного працівника

Шановні медики, сімейні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, лабораторні працівники, всі фахівці системи охорони здоров’я! Щиро вітаю вас з Днем медичного працівника, професійним святом людей, чиє покликання - рятувати життя.

Сьогодні, коли Україна і світ переживає непрості виклики пандемії коронавірусу, в центрі уваги кожної людини, кожної української сім’ї, передусім безпека і здоров’я. Сьогодні усі ми особливо гостро відчуваємо роль і значення здоров’я, від якого найбільше залежать усі інші сфери. Сьогодні ми особливо вдячні професіоналам, які перебувають на передовій, стримуючи поширення епідемії, рятуючи людей, ризикуючи власним життям.

Епідемія вкотре довела, що місія медиків є однією з найскладніших, наймилосердніших та найгероїчніших. Кожен п’ятий українець, який хворіє на коронавірус – медик. Ці цифри говорять самі за себе. Тому День медичного працівника 2020 року - це не просто чергове професійне свято. Це загальнонаціональний день поваги, вдячності, вшанування. Це день особливого визнання професіоналізму, витримки, самовідданої праці.

Від імені всієї тернопільської громади дякую вам за вашу щоденну працю, щире і відкрите серце. Ви - справжні герої. Тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші золоті руки, корисні поради та добрі слова, які здатні не лише повернути здоров’я, а й воскресити віру і надію в людських душах.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі. Нехай добро, яке ви робите, повертається до вас сторицею. Нехай Господь рясно благословить кожен день вашого життя!

 

Міський голова                                                    Сергій Надал