logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Про лікарню

ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2" почала своє функціонування 19 січня 1975 року. Розміщений лікарняний комплекс в окремих корпусах, сполучених переходами. На 500 стаціонарних ліжках щорічно відновлюють своє здоров’я 15 – 16 тисяч хворих мешканців Тернопілля.

 

 

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2" відзначена у міжнародній номінації "Визнання року-2012"

Міжнародна презентаційно-іміджева програма "Визнання року", організаторами та партнерами якої є Міністерство закордонних справ України, Асоціація міст України, Торгово-промислова палата та МГО "Міжнародний комітет захисту прав людини" за підсумками 2012 року відзначила у номінації "Визнання року-2012" Тернопільську комунальну міську лікарню №2. У почесному дипломі відзначено, що Тернопільська комунальна міська лікарня №2 нагороджується "за високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний, науковий та культурний розвиток України, розбудову позитивного іміджу держави та сприяння розвитку міжнародного співробітництва". Нагорода є результатом злагодженої щоденної праці усіх працівників лікарні №2.


У 2021 році проведено Перший Всеукраїнський рейтинг медичних закладів, у якому ТКМЛ  № 2 здобула перемогу в номінації «Кращий заклад спеціалізованої медичної допомоги» та отримала відзнаку Міжнародної медичної виставки PUBLIC HEALTH AWARDS для активних, прогресивних команд медичних закладів та лідерів у сфері охорони здоров’я. Нагорода цілком заслужена і є закономірним результатом злагодженої щоденної праці адміністрації та всіх працівників лікарні, оцінкою тих позитивних змін, які відбулися в лікувальному закладі за останні роки. А їх неможливо не помітити.