logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Про лікарню

ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2" почала своє функціонування 19 січня 1975 року. Розміщений лікарняний комплекс в окремих корпусах, сполучених переходами. На 500 стаціонарних ліжках щорічно відновлюють своє здоров’я 15 – 16 тисяч хворих мешканців Тернопілля.

 

 

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2" відзначена у міжнародній номінації "Визнання року-2012"

Міжнародна презентаційно-іміджева програма "Визнання року", організаторами та партнерами якої є Міністерство закордонних справ України, Асоціація міст України, Торгово-промислова палата та МГО "Міжнародний комітет захисту прав людини" за підсумками 2012 року відзначила у номінації "Визнання року-2012" Тернопільську комунальну міську лікарню №2. У почесному дипломі відзначено, що Тернопільська комунальна міська лікарня №2 нагороджується "за високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний, науковий та культурний розвиток України, розбудову позитивного іміджу держави та сприяння розвитку міжнародного співробітництва". Нагорода є результатом злагодженої щоденної праці усіх працівників лікарні №2.


Кміта В.В. став лауреатом премії "Людина року-2012"

Міжнародна Цьогоріч журі обласного конкурсу "Людина року-2012" визначило 14 кращих жителів нашого краю, урочисте відзначення яких відбулося 10 лютого в Тернопільському замку. Премію "Людина року" започаткував ще у 2000 році керівник Спортивно-мистецького та духовного центру "Моя Україна" і заслужений тренер України Володимир Пласконіс. Відтоді її отримало понад 200 відомих людей нашого краю. "Трудові колективи, громадські організації і громадськість області загалом пропонує на розгляд журі кандидатури людей, які упродовж року зробили вагомий внесок у розвиток регіону. Як правило, лауреатами стають представники різних галузей, серед яких військові та медики, освітяни і науковці, керівники різних підприємств і організацій, культурно-мистецькі діячі. Оскільки упродовж існування конкурсу уже відзначено понад 200 осіб, ми плануємо видати книгу "Відомі люди Тернопілля", - розповів Володимир Пласконіс. Цього дня було згадано усі досягнення лауреатів премії "Людина року-2012", в їхню адресу сказано багато теплих слів. Серед чотирнадцяти переможців став  Віктор Кміта. З цього приводу очільник міста Сергій Надал зазначив, що "це є приємним фактом, оскільки, з одного боку, отримання премії свідчить про особисте визнання цих людей як керівників і фахівців, а з іншого - серйозне досягнення колективу, який вони очолюють".