• (0352) 26-37-75
  • admintkml2@ukr.net
Терапевтичне відділення №2

      Терапевтичне відділення №2 Тернопільської комунальної міської лікарні №2 відкрите на базі ревматологічного відділення яке функціонує з 1980 року.

      В даний час у відділенні функціонує 45 ліжок 25 ревматологічних та 20 – терапевтичних денного стаціонару.

      Завідувач відділення Стебло М.М., лікар вищої категорії, міський позаштатний ревматолог.


Завідувач відділення Стебло М.М.


      Працюють у відділенні два лікарі-ординатори: Кузів О.І. лікар-ревматолог вищої категорії, кандидат медичних наук; Депутат Б.М., лікар терапевт І категорії, старша медсестра Питель Л. О. – вища кваліфікаційна категорія та 11 медичних сестер та 8 молодших медичних сестер.

      Відділення функціонує як міське, тобто надає допомогу всім мешканцям м. Тернополя. Відділення є базою кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб та фтизіатрії Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

      У відділенні проводиться висококліфікована діагностична та лікувальна робота. Регулярно проводяться обходи професорсько-викладацьким складом кафедри: професор С.М. Андрейчин, доцент Н.З. Ярема, доцент Н.Я. Верищагина.

      Разом із працівниками кафедри розробляються нові методики обстеження та лікування згідно з загальноприйнятими стандартами. За потреби організовуються консиліуми з участю адміністрації лікарні, професорсько-викладацького складу кафедри та лікарів відділення.

      У даний час у відділенні створено комфортні палати: дві палати для на 2 особи, одна палата на 3 особи та 6 патат на 7 осіб.


      Працює кімната гігієни, яка укомплектована душовою кабіною, біде, постійно є тепла вода (встановлено бойлер у кімнаті гігієни та роздатковій).


                 Контактний телефон - 26-81-91.